اوقات شرعی
اوقات شرعي امروز تهران
اذان صبح: times0
طلوع آفتاب: times1
اذان ظهر: times2
غروب آفتاب: times4
اذان مغرب: times5
  اوقات شرعي 30 روز آينده

آمار بازدیدکنندگان سایت
General Statistics
Total Site Statistics 536499
Best Site Statistics Day 10/30/2021
Best Site Statistics Count 1505
Today Site Statistics 412
Yesterday Site Statistics 360

news categories 
news code : 91104  |  event date : Sat Jan 01, 2022 8:22:40  |  item visited : 77
تقویم جدیدالورود وزارت 1401-1400 تقویم نیمسال اول و دوم سال 1401-1400
news code : 91017  |  event date : Tue Dec 28, 2021 16:59:24  |  item visited : 7
در مهلت بارگذاری ایده‌ها در سامانه چهارمین جشنوراده دانشجویی ایده‌های نوآورانه آموزشی از تاریخ 1400/10/01 لغایت 1400/11/01 می‌باشد.
news code : 91015  |  event date : Tue Dec 28, 2021 16:48:42  |  item visited : 15
سیستم ارزشیابی اساتید توسط دانشجو از تاریخ 1400/10/05 لغایت 1400/10/17 فعال می‌باشد.
news code : 91012  |  event date : Tue Dec 28, 2021 16:26:45  |  item visited : 7
مهلت ثبت نام پذیرش دانشجویان المپیاد و استعداد درخشان در مقطع کارشناسی ارشد آموزش پزشکی تا تاریخ 1400/10/10 تمدید شد. 
news code : 90963  |  event date : Mon Dec 27, 2021 10:37:51  |  item visited : 12
چهاردهمین المپیاد علمی دانشجویان
news code : 90739  |  event date : Wed Dec 15, 2021 9:16:48  |  item visited : 26
news code : 90736  |  event date : Wed Dec 15, 2021 8:52:28  |  item visited : 28
news code : 89990  |  event date : Sun Nov 14, 2021 13:31:15  |  item visited : 86
news code : 89939  |  event date : Wed Nov 10, 2021 12:46:46  |  item visited : 61
news code : 89920  |  event date : Tue Nov 09, 2021 14:22:52  |  item visited : 61
Page1of17123456...17.Next.GO
news categories 
event date : Mon Jan 24, 2022 13:16:20
به همت دفتر نهاد رهبری و مشارکت معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه صبح امروز مراسمی به مناسبت ولادت با سعادت حضرت فاطمه (س) و بزرگداشت مقام زن و روز مادر در سالن مدافعان سلامت برگزار شد.
event date : Sun Jan 23, 2022 14:14:46
طبق برنامه ریزی قبلی و از پیش تعیین شده، تیم ارزیابی ستاد دانشگاه در دانشکده پزشکی حضور یافت
event date : Sun Jan 23, 2022 13:49:18
حجت الاسلام دکتر مطهری پور، بمناسبت میلاد حضرت زهرا(س) و روز زن، ضمن حضور در دانشکده این روز را خدمت همکاران تبریک عرض نمود
event date : Sun Jan 23, 2022 13:41:0
دکتر محسن اعرابی، ریاست دانشکده پزشکی طی پیامی ولادت با سعادت حضرت فاطمه الزهرا (س) و روز مادر و روز مقام زن را به مادران و بانوان ارزشمند تبریک گفت.
event date : Sat Jan 15, 2022 8:11:58
صبح روز جمعه آزمون دفتر خدمات سلامت مرکز آزمون دانشگاه علوم پزشکی البرز همزمان با سراسر کشور برگزار شد این آزمون با ۱۴۷ شرکت کننده در نوبت صبح برگزار شد
event date : Mon Jan 10, 2022 9:28:38
حاج آقا مطهری پور از پروژه در حال احداث دانشکده بازدید کرد
event date : Sun Jan 09, 2022 14:14:55
جلسه بررسی پیش رای اعتبار بخشی در کمیته ارزیابی درونی دانشکده پزشکی برگزار گردید
event date : Sat Jan 08, 2022 13:53:22
دكتر شهرام صيادي در پيامي موفقيت دانشكده پزشكي در اعتباربخشي برنامه پزشكي عمومي را تبريك گفت
event date : Wed Jan 05, 2022 9:3:28
بمناسبت ایام شهادت حضرت فاطمه(س) مراسم پر فیض زیارت عاشورا در دانشکده پزشکی برگزار شد
event date : Mon Jan 03, 2022 13:44:34
شهردار منطقه از دانشکده و پروژه در حال احداث دانشکده پزشکی بازدید کرد
Page1of34123456...34.Next.GO
news categories 
news code : 82967  |  event date : Fri Dec 18, 2020 10:45:32
news code : 81293  |  event date : Tue Nov 17, 2020 11:44:39
news code : 80886  |  event date : Fri Oct 30, 2020 22:14:0
تاریخ شروع کلاسهای درسی از 99/8/24 می باشد.
news code : 79697  |  event date : Wed Sep 02, 2020 10:47:31
راهنمایی و مشاوره تلفنی در زمینه پیشگیری و درمان اعتیاد
news code : 75447  |  event date : Wed Mar 04, 2020 20:42:25
توصیه عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی البرز: آیا برای جلوگیری از ابتلا به انفلوانزا كرونا سیر مصرف كنیم؟ 
news code : 75271  |  event date : Tue Mar 03, 2020 18:56:5
news code : 75161  |  event date : Sat Feb 29, 2020 10:39:19
توصیه های دکتر سمیه رضاییان، فوق تخصص ریه و عضو هیات علمی و دکتر سید حمیدرضا مژگانی، متخصص ویروس شناسی پزشکی و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی البرز، در خصوص نمونه گیری و شرایط بهینه حفظ و انتقال ...
Page1of212.Next.GO

6.0.9.0
گروه دورانV6.0.9.0